GP webpay pro Drupal Commerce 1

Platba kartou online - Platební modul

Drupal Commerce je nástupce rozšíření UberCart.

Varianta: Instalace ve vlastní režii dle přiloženého návodu.
Cena: 2 600 Kč
(zhruba 108,33 €)
Objednat
Varianta: Instalace a nastavení je v ceně.
Cena: 4 600 Kč
(zhruba 191,67 €)
Objednat

Podporované verze: Drupal Commerce 1.x pro Drupal 7.x.

Přejít na nabídku modulu pro Drupal Commerce 2.x pro Drupal 8.x - 10.x

Jiné verze na dotaz.

Hodnoceno 5 z 5 dle 9 ohlasů.

 

Platební brána GP webpay

Modul podporuje platební bránu GP WebPay pro platbu u Komerční banky, České a Slovenské Spořitelny, Revo RaiffeisenBank, UnicreditBank, Banca Comercială Română. Global Payments Europe Česko a Maďarsko.. Brány jsou určeny pro příjem plateb online platebními kartami značek VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club, Discover vydanými jakoukoliv bankou a umožňuje přijímat platby v měnách CZK, EUR, USD, GBP, RUB, PLN, HUF, RON (reálně použitelné druhy karet a měn závisí na smlouvě mezi obchodníkem a bankou).
Dále jsou podporovány Online bankovní převody - bankovní tlačítka.

Platba přes GP WebPay je jednoduchá, klient zadá pouze číslo platební karty, expiraci a CVV kód. Brána podporuje také zabezpečení 3D Secure.

Lokalizace do více jazyků

Modul je standardně dodávaný v lokalizaci pro Češtinu, Slovenštinu a Angličtinu s možností překladu do dalších jazyků.

Detailní hlášení při neúspěchu platby

Při neúspěchu platby je klientovi zobrazen důvod neúspěchu ve smyslu, zda je problém s jeho kartou (např. blokovaná, nedostatečný kredit, atp) a má tudíž kontaktovat vlastní banku, která mu kartu vydala, nebo je problém na straně eshopu a má kontaktovat podporu. Tak zákazník může například použít jinou kartu, je-li problém např. v zůstatku. Na podporu eshopu je zákazník odkazován pouze v případě technického problému na straně obchodníka.

Pre-authorization

Brána umožňuje takzvanou předautorizaci, kdy lze platbu nastavit tak, že po zadání údajů z karty nejsou peníze převedeny ihned, ale jsou na kartě pouze pro obchodníka blokovány. Obchodník má pak možnost dodatečně realizovat převod celé nebo části autorizované částky. Toto lze využít například při rezervacích, jako náhradu za platbu zálohy a platbu provést až když je zboží skutečně odesláno, pro slevové portály a podobně.

Modul umožňuje v konfiguraci nastavit, zda se mají peníze převádět ihned nebo jen předautorizovat. Následný převod předautorizované částky lze provést v administračním GUI platební brány.

Licenční podmínky a záruka

Licence umožňuje použít modul na jedné doméně uvedené v objednávce.

Záruční lhůta na funkčnost modulu, podporu a aktualizace je 12 měsíců. Tuto dobu lze prodloužit dle pokynů na straně Aktualizace.

Kompletní informace o obchodních podmínkách čtěte zde.

Souběžné použití se staršími moduly od platiti.cz

Pokud již na eshopu používáte modul od platiti.cz pro jinou platební bránu, je nezbytné tento původní modul nejprve aktualizovat. Aktualizaci získáte na straně Aktualizace.

Předpoklady pro nasazení

Pro nasazení je třeba uzavřít smlouvu s jednou z podporovaných bank, můžete využít formulář na http://www.gpwebpay.cz/Order#anch2.

Po uzavření smlouvy Vám banka poskytne údaje pro nutné pro nastavení brány.

Možnost příjímání plateb v cizích měnách je nutno domluvit s bankou, pozor také na to, že ne všechny banky podporují všechny měny pro příjem plateb kartou.

Nabízený modul je kompletní technické řešení propojující eshop s platební bránou. Nabídka nezahrnuje poplatky, které může požadovat provozovatel platební brány.

Modul je možno objednat včetně instalace a nastavení do Vašeho eshopu. Modul tak budete moci použít k platbám ihned po předání. Modul můžete samozřejmě nainstalovat také sami. K modulu je dodávána podrobná instalační dokumentace.

Technické požadavky pro nasazení

Podpora následujících PHP rozšíření na hostingu (bývají standardně k dispozici na většině hostingů):
  • PHP 5.6, 7.x, 8.x
  • php_openssl
  • bcmath

Kontakt

Máte-li zájem o více informací napište email:
  • E-mail: prodejplatiti.cz