Platba kartou Česká / Slovenská spořitelna ProxyPay pro WordPress WooCommerce

Platba kartou online - Platební modul

Pozor: Spořitelna plánuje přechod ze systému ProxyPay na systém GPWebPay. Toto je modul pro opouštěný systém ProxyPay. Před nákupem si prosím ověřte se Spořitelnou, zda nebudete potřebovat modul pro GPWebPay, který nabízíme zde.

Varianta: Instalace ve vlastní režii dle přiloženého návodu.
Cena: 1 650 Kč
(zhruba 62,43 €)
Objednat
Varianta: Instalace a nastavení je v ceně.
Cena: 3 650 Kč
(zhruba 138,1 €)
Objednat

Podporované verze: Woocommerce 2.x - 5.x. Jiné verze na dotaz.

Hodnoceno 5 z 5 dle 9 ohlasů.

 

Platba kartou E-Commerce 3D-Secure České spořitelny a Slovenské sporiteľne ProxyPay

Platební brána E-Commerce České spořitelny a Slovenské sporiteľne ProxyPay je určena pro příjem plateb online platebními kartami značek VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro vydanými jakoukoliv bankou a umožňuje přijímat platby v měnách CZK, EUR, USD a GBP. Brána je postavena na systému ProxyPay. Nejedná se o systém SporoPay.

Platba přes E-Commerce ProxyPay je velice jednoduchá, pouze zadá číslo platební karty, expiraci a CVV kód. Brána podporuje také zabezpečení 3D Secure.

Podpora více měn a jazyků

Nabízený modul podporuje přepínání měny a jazyka pomocí pluginu WPML WooCommerce Multilingual.

Používáte-li jiný plugin pro přepínání měny nebo jazyka, kontaktujte nás prosím pro možnost jeho integrace do nabízeného platebního modulu.

Lokalizace do více jazyků

Modul je standardně dodávaný v lokalizaci pro Češtinu, Slovenštinu a Angličtinu s možností překladu do dalších jazyků.

Podpora multistore / multisite

Modul podporuje provoz jednoho eshopu na několika doménách v režimu multistore / multisite. Pro každou doménu je však třeba mít platnou licenci.

Pre-authorization

Brána umožňuje takzvanou předautorizaci, kdy lze platbu nastavit tak, že po zadání údajů z karty nejsou peníze převedeny ihned, ale jsou na kartě pouze pro obchodníka blokovány. Obchodník má pak možnost dodatečně realizovat převod celé nebo části autorizované částky. Toto lze využít například při rezervacích, jako náhradu za platbu zálohy a platbu provést až když je zboží skutečně odesláno, pro slevové portály a podobně.

Modul umožňuje v konfiguraci nastavit, zda se mají peníze převádět ihned nebo jen předautorizovat. Následný převod předautorizované částky lze provést v administračním GUI platební brány.

Licenční podmínky a záruka

Licence umožňuje použít modul na jedné doméně uvedené v objednávce.

Záruční lhůta na funkčnost modulu, podporu a aktualizace je 12 měsíců. Tuto dobu lze prodloužit dle pokynů na straně Aktualizace.

Kompletní informace o obchodních podmínkách čtěte zde.

Souběžné použití se staršími moduly od platiti.cz

Pokud již na eshopu používáte modul od platiti.cz pro jinou platební bránu, je nezbytné tento původní modul nejprve aktualizovat. Aktualizaci získáte na straně Aktualizace.

Předpoklady pro nasazení

Pro nasazení je třeba uzavřít smlouvu s Českou nebo Slovenskou spořitelnou, s vyplňováním technických částí registračního formuláře Vám pomůžeme. Dále Vám banka poskytne údaje pro nutné pro nastavení brány. Pro uzavření smlouvy se využijte následující odkazy pro Českou spořitelnu a pro Slovenskou sporiteľnu

Podmínkou pro integraci je webhosting podporující https protokol.

Pro snadné testování modulu je k dispozici testovací platební brána simulující reálnou platbu. Modul tak lze vyzkoušet i bez propojení na Českou Spořitelnu, která vyžaduje konkrétní adresy produkčního eshopu.

Nabízený modul je kompletní technické řešení propojující eshop s platební bránou. Nabídka nezahrnuje poplatky, které může požadovat provozovatel platební brány.

Modul je možno objednat včetně instalace a nastavení do Vašeho eshopu. Modul tak budete moci použít k platbám ihned po předání. Modul můžete samozřejmě nainstalovat také sami. K modulu je dodávána podrobná instalační dokumentace.

Technické požadavky pro nasazení

Podmínkou pro integraci je webhosting podporující https protokol.

Podpora následujících PHP rozšíření na hostingu (bývají standardně k dispozici na většině hostingů):
  • PHP 5.4+, PHP 7.0+
  • php_openssl
  • curl
  • bcmath

Kontakt

Máte-li zájem o více informací napište email:
  • E-mail: prodejplatiti.cz