GP WebPay / PayMUZO

Platba kartou online - Knihovny PHP, ASP.NET C# a VB, klasická ASP

Systém GP WebPay (dříve PayMUZO) je platební brána umožňující integrovat on-line platbu kartou prostřednictvím internetu do vaší webové aplikace - například e-shopu
 • Systém lze použít pro platbu v Čechách a na Slovensku
 • Používají jej banky ČSOB (CZ i SK), Komerční banka, Raiffeisen bank, Unicreditbank, Volksbank (SK)
 • Přijímá karty MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron
 • Podporuje zabezpečení standardem 3D-Secure, proti zneužití karty na internetu.
 • Systém je provozovaný společností Global Payments Europe

Ceny

PHP ASP.NET 2.0+ C# / VB klasická ASP a ASP.NET 1.1
Platba 3 000 Kč
(zhruba 113,51 €)
Objednat
3 500 Kč
(zhruba 132,43 €)
Objednat
9 000 Kč
(zhruba 340,52 €)
Objednat
Kompletní servis +1 500 Kč
(zhruba 56,75 €)
Objednat
+2 000 Kč
(zhruba 75,67 €)
Objednat
zdarma k platbě
Podpůrné funkce +1 000 Kč
(zhruba 37,84 €)
Objednat
+2 000 Kč
(zhruba 75,67 €)
Objednat
na dotaz
WebServices +3 000 Kč
(zhruba 113,51 €)
Objednat
+2 500 Kč
(zhruba 94,59 €)
Objednat
na dotaz
Máte-li speciální požadavek, který není uveden v ceníku, prosím kontaktujte nás

Všechny nabízené varianty obsahují tyto součásti:
 • Knihovna
 • Ukázková aplikace
 • Zdrojové kódy
 • Konzultace

Software pro GP WebPay

Podpůrné funkce ani ukázková implementace v ASP.NET nebo v PHP není společností GPE poskytována a její vlastní realizace a vyladění zabere poměrně dost času. Proto zde nabízíme toto hotové, ověřené a okamžitě funkční. To vše samozřejmě i se zdrojovými kódy. Pomůžeme vám také s generováním klíčů digitálního podpisu, takže z vaší strany stačí pouze vyřídit formality s GPE.

Produkty a služby

Platba Knihovna Platba pro GP WebPay řeší základní funkcionalitu systému GP WebPay, kterou je vlastní úkon zákazníka vašeho e-shopu při autorizaci platby - jinými slovy vlastní placení kartou. Autorizace probíhá přesměrováním prohlížeče na zabezpečené www strany systému GP WebPay, na kterých zákazník vidí placenou částku a zadává číslo své platební karty. Po autorizaci je zákazník přesměrován zpět na strany vašeho e-shopu spolu s kódem udávající úspěšnost platby.

Technické detaily >>>
Kompletní servis Služba Kompletní servis je určena pro zákazníky, kteří nemají s GP WebPay zkušenosti a přejí si mít platbu nasazenou co nejdříve. Při jejím objednání pro zprovoznění platby pro Vás vyřídím s GPE vše potřebné pro nastavení testovacího rozhraní platební brány a dodám Vám nastavenou a otestovanou ukázkovou aplikaci s knihovnou, kterou pouze nainstalujete do vašeho web serveru.
Dále jsou součástí služby konzultace při generování klíčů digitálního podpisu, podpora při přechodu do produkčního režimu a konzultace při integraci do Vaší aplikace.

Technické detaily >>>
Knihovna podpůrných funkcí Vlastní knihovna zpřístupňuje veškeré možnosti platební brány. Zpravidla je je však nutno při integraci knihovny do eshopu realizovat nad vlastními operacemi platební brány ještě další funkcionalitu. Tato funkcionalita je implementována vždy prakticky stejně, a proto je zde nabídnuta v rámci ucelené knihovny podpůrných funkcí.

Knihovna obsahuje funkce:
 • zajišťující správné formátování textového popisu platby do formy přijatelné pro bránu
 • zjednodušuje prezentaci komplexními chybami hlášených bránou do srozumitelné formu pro systém a zákazníka
 • umožňuje konverzi cizích měn dle kurzů ČNB
WebServices Knihovna WebServices pro GP WebPay poskytuje programový přístup k administrativnímu rozhraní brány GP WebPay.
Knihovna umožňuje:
 • zjistit výsledek platby při nedokončení operace na stranách Muzo (např. nechtěné zavření prohlížeče)
 • stornovat platby nebo vrátit již převedenou částku
 • zpracovat autorizované ale neprovedené platby - klient platbu pouze autorizuje, vlastní provedení je realizováno přes WebServices až později - například při expedici zboží nebo při ubytování.
 • a další funkce

Technické detaily >>>

Knihovny jsou určeny webové platformy:
 • ASP.NET
 • PHP
 • klasické ASP
Součásti dodaného software je:
 • Knihovna
 • Ukázková aplikace
 • Zdrojové kódy
 • Konzultace ke zdrojovým kódům

Zkušenosti našich zákazníků

Díky za script je to výborně popsané, bylo to implementováno cca za hodinu.
Václav Bouška mandarin.cz

 
Demo bylo rozchozené intuitivně a bez tápání - následné ostré zprovoznění také.

 
V našich webových projektech využíváme od platiti.cz knihovny pro GP WebPay, PayPal, PaySec a Cetelem. Díky jejich kvalitní dokumentaci a podpoře je integrace platebních bran velmi rychlá a ušetřili jsme tak spoustu času.
Ing. Marek Svoboda MPresent s.r.o.

 
Dodaná knihovna pro napojení naší aplikace na platební bránu GPE-PayMuzo funguje bez problémů. Její zprovoznění a komunikace s Vámi byla bez problémová. Knihovna je napsána srozumitelně pro vývojáře, dodané popisy a příklady jsou dostatečné a nasazení do existující aplikace je rychlé a jednoduché. To samé se dát říci o dodané knihovně pro WebServices.
Ing. Štěpán Lauryn - Manažer Vývoje IS LAURYN v.o.s.

Informace o bezpečnosti a použitelnosti software

Vaše bezpečnost: Nabízená knihovna nikdy nepřijde do styku s číslem karty ani osobními údaji klienta (neboť to je řešeno na zabezpečených stranách GP WebPay). Dále je knihovna dodávána i se zdrojovými kódy pro vaši kontrolu.

Instalace knihovny: Knihovnu není třeba na webový server nijak speciálně instalovat. Pouze zahrnete zdrojové kódy do vaší webové aplikace. Takto lze knihovny použít i bez administrativního přístupu k web serveru a tak je snadno použít i když je vaše aplikace provozována v rámci web hostingu.

Udržovatelnost knihovny: Zdrojové kódy knihovny jsou přehledné a programátor se v nich okamžitě zorientuje. Ke knihovně poskytujeme konzultace.

Screenshoty ukázkové aplikace pro Platbu a Webservices

Licenční podmínky

Licence umožňuje použít knihovny pro neomezený počet koncových aplikací. Distribuce třetím stranám pro účely vývoje není možná.

Záruka, konzultace a nastavení

Záruka na funkčnost knihovny je poskytována po dobu 6 měsíců.
Ke zdrojovým kódům je vždy poskytována konzultace po dobu 6 měsíců. Konzultace k nastavení a provozu brány v rámci kompletního servisu je k dispozici také po tuto dobu.
Nastavení platby na konkrétního zákazníka je určeno pro jeden účet obchodníka.

Platformy

Knihovny jsou k dispozici pro ASP.NET, PHP a klasická ASP. Pro ASP.NET 2.0 a vyšší a PHP je knihovna dodána jako sada zdrojových kódů pro zapojení do aplikace. V případě PHP je vyžadován nainstalovaný modul OpenSSL, který je dnes prakticky standardní součástí PHP a všechny známé hostingy jej automaticky podporují.

Kontakt

Máte-li zájem o více informací napište email:
 • E-mail: prodejplatiti.cz