PayU

Knihovny PHP, ASP.NET C# a VB

PayU je platební brána kombinující v jediném rozhraní různé druhy plateb jako platbu online-kartou přes web, převod peněz z účtu online systémy jako ePlatby, mPeníze a MojePlatba nebo běžný bankovní převod. Dále platbu složenkou a systémem SuperCash. PayU je provozována společností Aukro.

Software pro platbu PayU

Rozhraní systému PayU poskytuje několik provázaných metod jako generování přesměrování browseru platícího klienta na platební bránu, zpracování a ověření zpětného přesměrování z platební brány zpět na Váš eshop. Dále zpracování asynchronní online notifikace brány o změně stavu platby a metody pro zjišťování stavu platby na PayU a pro potvrzování či stornování neuzavřených plateb. Knihovna obsahuje detailní logovací mechanismus.

Nabízené knihovny Vám umožní dobu vývoje na produkčním serveru zkrátit na minimum. Veškerá funkcionalita brány je zachycena v podobě pěti funkcí s jasně definovaným a dokumentovaným rozhraním. Praktické ověření funkčnosti umožňuje ukázková aplikace, která Vás provede všemi možnostmi PayU.

Ceny

  PHP ASP.NET C# / VB
Základní platba 4 000 Kč
(zhruba 151,34 €)
Objednat
4 000 Kč
(zhruba 151,34 €)
Objednat
Kompletní servis +2 000 Kč
(zhruba 75,67 €)
Objednat
+2 000 Kč
(zhruba 75,67 €)
Objednat
Máte-li speciální požadavek, který není uveden v ceníku, prosím kontaktujte nás.

Nabízené služby

Základní platba
  • Knihovna
  • Ukázková aplikace
  • Zdrojové kódy
Kompletní servis
  • Nastavení ukázkové aplikace na Váš platební účet
  • Konzultace k integraci knihovny do cílové aplikace

Screenshoty ukázkové aplikace

Zkušenosti našich zákazníků

Naše webové projekty využívají knihovny PayU a GP WebPay. Ocenili jsme zejména odbornost a ochotu při konzultacích v rámci implementace, což nám ušetřilo mnoho času do dalšího vývoje.
Ing. Adam Košťálek, senior programátor, Prague Bistro s.r.o.

 

Licenční podmínky

Licence umožňuje použít knihovny pro neomezený počet koncových aplikací. Distribuce třetím stranám pro účely vývoje není možná.

Záruka, konzultace a nastavení

Záruka na funkčnost knihovny je poskytována po dobu 6 měsíců.
Ke zdrojovým kódům je vždy poskytována konzultace po dobu 6 měsíců. Konzultace k nastavení a provozu brány v rámci kompletního servisu je k dispozici také po tuto dobu.
Nastavení platby na konkrétního zákazníka je určeno pro jeden účet obchodníka.

Kontakt

Máte-li zájem o více informací napište email:
  • E-mail: prodejplatiti.cz