Online platba kartou GP WebPay pro KB, RB, Česká a Slovenská Spořitelna, UniCredit pro WordPress WooCommerce

Platba kartou online - Platební modul

Varianta: Instalace ve vlastní režii dle přiloženého návodu.
Cena: 900 Kč
(zhruba 34,05 €)
Objednat
Varianta: Instalace a nastavení je v ceně.
Cena: 2 900 Kč
(zhruba 109,72 €)
Objednat

Podporované verze: Woocommerce 2.x - 3.x. Jiné verze na dotaz.

Modul je nasazen například na www.bastl-instruments.com, www.jidlodokancelare.cz nebo na www.etickyinstitut.sk

Hodnoceno 5 z 5 dle 9 ohlasů.

 

Opakované platby pro WooCommerce Subscriptions a Membership

Tato verze umožňuje automatické opakované platby a plně podporuje oficiální WooCommerce Subscriptions a WooCommerce Memberships. Vhodné pro placení předplatného, členství a další rekurentní platby.

Zákazník platbu autorizuje zadáním čísla karty pouze poprvé, následné platby pro Vás již inkasuje modul automaticky.

Více informací o pluginu WooCommerce Subscriptions: Woocommerce subscriptions

Varianta: Instalace a nastavení je v ceně. Termín dodání 2 týdny
Cena: 6 500 Kč
(zhruba 245,93 €)
Objednat

 

GP WebPay pro KB, Revo RaiffeisenBank, UniCredit, Česká a Slovenská Spořitelna, Slovenská ČSOB, Rumunská BCR. Global Payments Europe Česko a Maďarsko.

Modul podporuje platební bránu GP WebPay pro platbu u Komerční banky, České a Slovenské Spořitelny, Revo RaiffeisenBank, UnicreditBank, Banca Comercială Română. Global Payments Europe Česko a Maďarsko.. Brány jsou určeny pro příjem plateb online platebními kartami značek VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Dinners Club, Discover vydanými jakoukoliv bankou a umožňuje přijímat platby v měnách CZK, EUR, USD, GBP, RUB, PLN, HUF, RON (reálně použitelné druhy karet a měn závisí na smlouvě mezi obchodníkem a bankou).

Platba přes GP WebPay je jednoduchá, klient zadá pouze číslo platební karty, expiraci a CVV kód. Brána podporuje také zabezpečení 3D Secure.

Podpora více měn a jazyků

Nabízený modul podporuje přepínání měny a jazyka pomocí pluginu WPML WooCommerce Multilingual.

Používáte-li jiný plugin pro přepínání měny nebo jazyka, kontaktujte nás prosím pro možnost jeho integrace do nabízeného platebního modulu.

Lokalizace do více jazyků

Modul je standardně dodávaný v lokalizaci pro Češtinu, Slovenštinu a Angličtinu s možností překladu do dalších jazyků.

Podpora multistore / multisite

Modul podporuje provoz jednoho eshopu na několika doménách v režimu multistore / multisite. Pro každou doménu je však třeba mít platnou licenci.

Detailní hlášení při neúspěchu platby

Při neúspěchu platby je klientovi zobrazen důvod neúspěchu ve smyslu, zda je problém s jeho kartou (např. blokovaná, nedostatečný kredit, atp) a má tudíž kontaktovat vlastní banku, která mu kartu vydala, nebo je problém na straně eshopu a má kontaktovat podporu. Tak zákazník může například použít jinou kartu, je-li problém např. v zůstatku. Na podporu eshopu je zákazník odkazován pouze v případě technického problému na straně obchodníka.

Pre-authorization

Brána umožňuje takzvanou předautorizaci, kdy lze platbu nastavit tak, že po zadání údajů z karty nejsou peníze převedeny ihned, ale jsou na kartě pouze pro obchodníka blokovány. Obchodník má pak možnost dodatečně realizovat převod celé nebo části autorizované částky. Toto lze využít například při rezervacích, jako náhradu za platbu zálohy a platbu provést až když je zboží skutečně odesláno, pro slevové portály a podobně.

Modul umožňuje v konfiguraci nastavit, zda se mají peníze převádět ihned nebo jen předautorizovat. Následný převod předautorizované částky lze provést v administračním GUI platební brány.

Licenční podmínky a záruka

Licence umožňuje použít modul na jedné doméně uvedené v objednávce.

Záruční lhůta na funkčnost modulu, podporu a aktualizace je 12 měsíců. Tuto dobu lze prodloužit dle pokynů na straně Aktualizace.

Kompletní informace o obchodních podmínkách čtěte zde.

Předpoklady pro nasazení

Pro nasazení je třeba uzavřít smlouvu s jednou z podporovaných bank, můžete využít formulář na http://www.gpwebpay.cz/Order#anch2.

Po uzavření smlouvy Vám banka poskytne údaje pro nutné pro nastavení brány.

Možnost příjímání plateb v cizích měnách je nutno domluvit s bankou, pozor také na to, že ne všechny banky podporují všechny měny pro příjem plateb kartou.

Nabízený modul je kompletní technické řešení propojující eshop s platební bránou. Nabídka nezahrnuje poplatky, které může požadovat provozovatel platební brány.

Modul je možno objednat včetně instalace a nastavení do Vašeho eshopu. Modul tak budete moci použít k platbám ihned po předání. Modul můžete samozřejmě nainstalovat také sami. K modulu je dodávána podrobná instalační dokumentace.

Technické požadavky pro nasazení

Podpora následujících PHP rozšíření na hostingu (bývají standardně k dispozici na většině hostingů):
  • PHP 5.4+, PHP 7.0+
  • php_openssl
  • bcmath

Kontakt

Máte-li zájem o více informací napište email:
  • E-mail: prodejplatiti.cz